Opinie pacjentów

BARDZO PROFESJONALNA i BARDZO MIŁA OSOBA , BARDZO DOBRY KONTAKT Z PACJENTEM , OGROMNE DOŚWIADCZENIE I WIEDZA NA TEMAT LUDZKIEGO ORGANIZMU , BARDZO SMACZNE I CIEKAWIE OPRACOWANE JADŁOSPISY ŻYWIENIA PACJENTA , W MOIM PRZYPADKU ZNAKOMITE EFEKTY ODCHUDZANIA (3MIESIACE 15 KG) I CO ZA TYM IDZIE POPRAWA OGÓLNEGO SAMOPOCZUCIA . POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM

Rafał

Poznaj inną historię

Niezwykła przemiana Marty poprzez zrzucenie 12,2kg

Poznajcie Panią Martę - wytrwałą wojowniczkę w walce o lepszą sylwetkę. Wąska talia, szczupłe uda - kto z nas nie marzy o takiej figurze. Motywacji na pewno doda każdemu przemiana Pani Marty, która w pół roku zrzuciła 12,2kg. Dodam, że oprócz diety były włączone ćwiczenia kilka razy w tygodniu.

czytaj więcej

Fantastyczny efekt Natalii, czyli jak zgubić 10kg i na stałe wdrożyć zdrowe nawyki do swojej kuchni.

  • Natalia (26l.), Sieradz
  • -10kg w 7 miesięcy
  • Kobieta
  • 23 lutego, 2018

Ta wspaniała dziewczyna ze zdjęć to Natalia. Uśmiech na twarzy Pacjentki gościł od zawsze, jednak po zrzuceniu -10kg jest jeszcze szerszy!

Swoją przygodę rozpoczęłyśmy pod koniec stycznia bieżącego roku. Na początku było wiele obaw i niepewności. Nie zawsze było łatwo, jednak upór i konsekwencja doprowadziły do rewelacyjnego efektu.

Po kilku tygodniach terapii Pani Natalia już wie, że była to dobra decyzja i pokazaniem swojej przemiany chce zmotywować kolejne osoby do walki.

Dlaczego zdecydowała się Pani na dietę?

Czułam, że jako młoda i aktywna kobieta muszę zacząć dbać również o swoją figurę. Od dłuższego czasu uczęszczałam na zajęcia do klubu fitness, ale bez diety rezultaty były marne. Zawsze marzyłam o zgrabnej sylwetce, ale sama nie byłam w stanie zrzucić więcej niż 3 kg, które wracały wraz z zarzuceniem kolejnej diety-cud. Postawiłam na wizytę u dietetyka, żeby móc świadomie zmieniać dietę i nawyki żywieniowe. 

 

Co czuła Pani przed i po pierwszej wizycie?

Przed wizytą byłam nastawiona sceptycznie. Po pierwszej wizycie czułam podekscytowanie i obawy, czy to nie będzie pierwsze i ostatnie spotkanie. Motywację miałam dużą, ale obawiałam się, że przy moim trybie życia szybko zarzucę zalecenia i całą dietę. 

 

Jakie były początki?

Obsesyjnie myślałam o jedzeniu, brakowało mi podjadania w czasie pracy i kiedy pojawiał się stres. Z czasem przyzwyczaiłam się do regularnych godzin jedzenia i starałam się zapijać głód wodą. Ale kiedy przychodził wieczór i siadałam ze znajomymi, żeby obejrzeć film, to chciało mi się płakać! Miałam ochotę na chipsy, orzeszki i cokolwiek byle jeść. Pani Ewelina poradziła mi, żebym jadała w takich momentach marchewkę lub inne warzywa. Z czasem stałam się miłośniczką sałaty, którą jadłam, jak chipsy. ;)

 

Jak zmieniło się Pani samopoczucie fizyczne i psychiczne po redukcji wagi?

Z pewnością będąc szczupłą jestem bardziej aktywna fizycznie. Nie wyobrażam już sobie tygodnia bez ćwiczeń i dużo łatwiej podejmować mi nowe formy aktywności. Jestem jeszcze bardziej pewna siebie i łatwiej podejmuję ryzyko, które jest tego warte. :) Zaczęłam eksperymentować z modą, bo wszystko leży na mnie idealnie! 

 

Kiedyś wydawało mi się, że wizyta u dietetyka to wymysł i próżność. Kojarzyłam to z drogą hochsztaplerką dla naiwnych. Ale zdecydowałam się i zupełnie zmieniłam zdanie. Cieszę się, że trafiłam do Pani Eweliny, ponieważ w pracy z pacjentem wykorzystuje proste przepisy, na które nie trzeba wydawać fortuny. Nie mami super koktajlami z proszku i suplementami niewiadomego pochodzenia. Po 6 miesiącach współpracy wiem, jak dobierać jedzenie, nie spędzam w kuchni całego dnia i zawsze czuję się najedzona.  

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe