mgr inż. Ewelina Krutkiewicz-Dębicka
Gabinet Premium

Dlaczego warto?

Profesjonalny gabinet dietetyczny, jaki prowadzę w Sieradzu jest częścią największej i najbardziej renomowanej sieci placówek poradnictwa dietetycznego w Polsce - DOBRY DIETETYK℠. Indywidualne programy dietetyczne oraz wysoki poziom usług to unikalne cechy naszych poradni, które wyróżniają nas na rynku.

Wysoki standard naszych usług dietetycznych jest potwierdzony kontrolą jakości przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠


Każdy program dietetyczny jest przeze mnie dokładnie przemyślany i opracowywany, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjentów. Podczas przygotowywania planu żywieniowego biorę pod uwagę nie tylko masę i budowę ciała, stan zdrowia i wyniki badań laboratoryjnych pacjenta, ale także upodobania smakowe, styl życia, poziom aktywności ruchowej, umiejętności kulinarne, nietolerancje pokarmowe. W rezultacie ułożona przeze mnie dieta jest skuteczna, zdrowa i bezpieczna.

Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu  w trakcie wizyty.

Moim priorytetem jest bezpośrednia pomoc dietetyczna. Indywidualny program dietetyczny tworzę dla pacjenta po dokładnej analizie wyników badań oraz szczegółowej konsultacji. Skorzystanie z moich usług nie wiąże się z kupnem jakichkolwiek preparatów dietetycznych lub innych. Specjalizuję się w doradztwie dietetycznym i nie zajmuję się działalnością handlową.


Współpracuję z wieloma lekarzami i specjalistami z innych dziedzin medycyny, dzięki czemu jestem w stanie zaproponować moim pacjentom kompleksowe rozwiązania dietetyczno-terapeutyczne.

Nieustannie się rozwijam, jestem aktywnym uczestnikiem branżowych szkoleń, konferencji, biorę udział w kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠, jak również inne placówki dydaktyczne, uczelnie wyższe.


Sieć poradni dietetycznych DOBRY DIETETYK℠ tworzą doświadczeni dietetycy, którzy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom informatycznych pozostają w stałym kontakcie. Działamy wspólnie tym samym celu, kierujemy się podobnymi wartościami, wymieniamy się doświadczeniami zawodowymi i cennymi wskazówkami.


Nasi pacjenci wybierają nasze poradnie dietetyczne, dzięki temu, że wiedzą, że mogą spodziewać najwyższego poziomu merytorycznego naszych programów dietetycznych oraz ich znakomitego wydania.

POKAŻ