mgr inż. Ewelina Krutkiewicz-Dębicka
Gabinet Premium

Opinie pacjentów

Dzięki Pani Ewelinie schudłam 10 kg . Rewelacyjna osoba która potrafi zmotywować do działania . Pyszne proste dania . Serdecznie polecam .

Zuzanna

Poznaj inną historię

Rewelacyjny sukces: -6kg mniej u dziwięcioletniej Nikoli

Do mojego gabinetu coraz częściej trafiają dzieci. Nie ma co się dziwić: słodkości kuszą na każdym kroku, a komputer jest dużo bardziej atrakcyjny niż zabawa na dworze. Warto reagować jak najwcześniej dopóki problem nie urośnie do dużej skali. Tak właśnie zrobiła Mama 9letniej Nikoli, Pani Justyna. Kuracja zakończyła się rewelacyjnym wynikiem. Nikola dopingowana i pilnowana przez Mamę radziła sobie świetnie, co przełożyło się na sukces. Poniżej Pani Justyna opowiada kilka słów o przebytej kuracji.

czytaj więcej

Marta pozbyła się 26kg zbędnych kilogramów i czuje się wspaniale

  • Marta (34l.), Sieradz
  • 26 kg w 1,5 roku
  • Kobieta

Chciałabym Wam przedstawić moją dzielną wojowniczkę — p. Martę.

Pacjentka dzięki uporowi i konsekwencji pozbyła się 26kg i zupełnie odmieniła swoją sylwetkę oraz samopoczucie.

 

Chcecie dowiedzieć się kilku słów o odchudzaniu od p. Marty? Przeczytajcie poniższą treść.

"Swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem zaczęłam w maju 2019 roku. I trwała 1.5 roku. Decyzja o utracie kilogramów po 2 ciążach byłą świadoma i przemyślana.

Spadające kilogramy przynosiły same radości i dawały motywację. Przygotowywanie smacznych posiłków było szybkie i łatwe. Cieszę się, że udało mi się zmienić swoje nawyki żywieniowe i wygląd.

Efekty diety były dosyć szybko widoczne fizycznie, ale samopoczucie również bardzo się zmieniło.

Były wzloty i upadki, ale Pani Ewelina podnosiła na duchu i motywowała. I poszło!
Teraz jestem motywacja dla znajomych i polecam Panią Ewelinę z całego serca. "

POKAŻ