mgr inż. Ewelina Krutkiewicz-Dębicka
Gabinet Premium

Opinie pacjentów

Pani Ewelinka pomogła mi odzyskać równowagę i poprawić swoje zdrowie. Zmagałam się z problemami trawiennymi i zmęczeniem, a dzięki indywidualnie dobranej diecie czuję się o wiele lepiej. Plan żywieniowy był łatwy do wprowadzenia i smaczny, a efekty zauważyłam już po kilku tygodniach. Bardzo polecam!

Asia

Poznaj inną historię

Marta pozbyła się 26kg zbędnych kilogramów i czuje się wspaniale

Chciałabym Wam przedstawić moją dzielną wojowniczkę — p. Martę. Pacjentka dzięki uporowi i konsekwencji pozbyła się 26kg i zupełnie odmieniła swoją sylwetkę oraz samopoczucie.  

czytaj więcej

Agnieszka rozpoczęła dietę w trakcie pandemii i zrzuciła 21kg

  • Agnieszka (21l), Sieradz
  • 21kg w 9 miesięcy
  • Kobieta

Chciałabym Wam przedstawić moją kolejną dzielną Pacjentkę — p.Agnieszkę.

Pani Agnieszka rozpoczęła zmianę nawyków w trakcie początku pandemii, w kwietniu 2020r. Pierwsza wizyta odbyła się poprzez rozmowę telefoniczną, osobiście mogłyśmy spotkać się dopiero w czerwcu. Pacjentka od pierwszych dni diety podeszła bardzo sumiennie do realizowania zaleceń. Zdrowe nawyki z dnia na dzień utrwalają się coraz bardziej, a p.Agnieszka straciła -21kg.

Blask bije ze zdjęcia! <3

A co do powiedzenia na temat kuracji odchudzającej ma p. Agnieszka? Poniżej kilka słów.

„Zawsze odkąd pamiętam — byłam osobą z nadwagą. Dzięki motywacji i wsparciu Pani Eweliny schudłam 21 kg. Nauczyłam się zdrowo odżywiać. Diety Pani Eweliny są bardzo skuteczne, posiłki bardzo smaczne i szybkie do przygotowania. Bardzo jestem zadowolona, że trafiłam do Pani Eweliny, która odmieniła moje życie.”

Gratuluję i dziękuję!

POKAŻ