Opinie pacjentów

Pani Ewelina jest miła i profesjonalna osoba Proponowane przez nią przepisy są bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu a stosując się do zaleceń i uwag naprawdę w szybkim tępie tracimy na wadze Serdecznie polecam Państwu Panią Ewelinę naprawdę z tak miła i profesjonalna osoba szybko osiągamy sukces

Sylwia

Poznaj inną historię

Schudłam 20kg i zmieniłam swoje życie

Pani Ula trafiła do mnie w grudniu 2015 roku. Rozpoczęłyśmy kurację tuż przed... Świętami Bożego Narodzenia. :) Da się nawet w tym okresie? Oczywiście! Czas rozpoczęcia diety tak naprawdę nie jest zasadniczy w osiągnięciu efektów. Pokusy będą zawsze, a na sukces składa się długofalowe stosowania zaleceń, silna wolna i motywacja. Pacjentka podeszła do tematu bardzo poważnie i ściśle stosowała zalecenia. Nawet gdy coś nie wyszło to kolejnego dnia kontynuowała walkę. Lepsze, gorsze dni? Zdarzają się każdemu. W całym chaosie codziennych zdarzeń musimy znaleźć swój złoty środek i nie popadać w skrajności. Zdrowe podejście daje długofalowe efekty. Przed Panią Ulą druga część walki - utrzymanie sylwetki. Kluczem jest nastawienie psychiczne, zmiany żywieniowe na stałe i traktowanie diety nie jako wyrzeczenie, a sposób na życie.

czytaj więcej

-10kg - zdumiewający spadek wagi u Pacjentki

  • Ania (23l.), Łask
  • 10kg w 8 miesięcy
  • Kobieta
  • 15 marca, 2018

Recepta na sukces? Silna wola, motywacja, konsekwencja, dieta i ćwiczenia. Efekt? Jak na załączonym zdjęciu.

A tutaj kilka słów odnośnie diety od samej Pacjentki

 

Przed rozpoczęciem diety czułam się zmęczona, śpiąca brakowało mi sił i energii.

Podczas każdej wizyty Pani Ewelina pytała się na co mam ochotę jakie produkty lubię.

Przygotowanie diety zajęło mi bardzo mało czasu. Dieta była bardzo smaczna, zawierała wszystkie produkty jakie lubię, była dostosowana do mojego trybu życia. Posiłki mogłam zabierać ze sobą wszędzie do pracy, na studia, w trasę.

Nauczyłam się jak poprawnie komponować posiłki. Zmieniłam nawyki żywieniowe. Będąc na diecie nie odczuwałam uczucia głodu śmiało mogę powiedzieć, że jadłam dużo więcej a i tak na wadze ubywało. ;-)

Bywały gorsze chwilę ale zawsze mogłam liczyć na pomoc, wsparcie ze strony Pani Eweliny. Zaczęłam dużo więcej ćwiczyć.

 

Teraz po zakończeniu diety i zmianie wagi o 10 kg czuję się dużo lepiej, mam dużo siły i energii.

Jestem bardzo wdzięczna Pani Ewelinie za pomoc i jak najbardziej polecam wizytę każdemu kto chciałby zmienić sobie i swoje życie!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe